czyli czego się możecie ode mnie nauczyć
Bank schakierowany... 2007-01-09 21:02
 Oceń wpis
   
_-¯ No tak. Nudno dzisiaj było na wykładach, więc postanowiłem zabić nudę bawiąc się we włamywanie. Oczywiście na sali wykładowej działał modulator tłumiący sygnały GSM, więc o połączeniu bezprzewodowym nie mogło być mowy. Ani o zwykłym GSM, ani o GPRS, ani EDGE.. ani UMTS... ale zaraz zaraz! Przecież tłumienność zainstalowanego filtru nie obejmowała pasma UMTS! Fik, szybki test, przestrojenie modulacji, dopasowanie amplitudy mojej chakierskiej karty GSM i byłem w globalnej sieci!

_-¯ Tu muszę wyjaśnić że posiadany przeze mnie aparat jak i karta SIM zostały uprzednio przeze mnie przerobione tak, by można było pracować nie tylko na 'fabrycznych' częstotliwościach sieci komórkowych, ale i na innych, dowolnie wybranych. Dodatkowa antena kierunkowa oraz parę magicznych pakietów pozwaliły mi przestroić częstotliwości komórek (ang. 'cells') generowanych przez stację bazową tak, by współpracowały z moim telefonem omijając filtr. Ale nie próbójcie tego w domu! Dostałem wiele maili z prośbą o opisanie tej techniki, lecz jej ujawnienie spotkałoby się z natychmiastową reakcją operatorów sieci komórkowych, a tym samym pozbawiłoby mnie darmowego i co najważniejsze anonimowego dostępu do internetu.

_-¯ Ale - per aspera ad astra. Jak wspomniałem wykład był nudny, postanowiłem więc połazić po sieci. Po kilku minutach klikania w Intranet Explorerze 7.5 w oko wpadła mi strona pewnego banku. Nazwy nie wymienię, by nie płoszyć jego aktualnych, jak i potencjalnych klientów. Szybki download przez ftp nie dał rezultatów, spróbowałem więc połączenia http, i... Sukces! Wysyłając pakiety TCP na port 80 (i unikając jednocześnie natrętnych pakietów ICMP, zapewne generowanych przez system obronny banku) udało mi się dostać na serwer. A tam... istne bogactwo hiperłączy! Po krótkim przeglądaniu i szacowaniu ich wartości dla mnie jako chakiera w oczy wpadł mi jeden Uniform Resource Identifier, który wydawał się jakby celowo schowany w otoczeniu tagów blockquote... I to był strzał w dziesiątkę!

_-¯ Niedoświadczony czytelnik czy początkujący chakier zapytałby pewnie, dlaczego nie uruchomiłem robota do stworzenia mapy hiperłączy, a następnie do pobrania teleportem wszystkich danych, co umożliwiłoby mi stworzenie kompletnego mirrora site'u? Dlaczego zadowoliłem się jednym linkiem?

_-¯ Otóż nie wszyscy wiedzą (bo nie wszyscy są chakierami) że nad data-flowem w sieciach tego typu czuwają nieustannie monitory, które, jak to monitory, śledzą ruch korzystając z zaawansowanych technik heurystycznych oraz tzw. 'fuzzy-logic'. A oznacza to jedno - im bardziej jesteś aktywny, tym szybciej cię złapią.

_-¯ Dlatego też nie brałem wszystkiego jak leci ale starannie wybrałem obiekt po który chciałem sięgnąć. Tym oto sposobem obecnie jestem w posiadaniu kompetnych danych tej szacownej, lecz jednak niewystarczająco zabezpieczonej instytucji. Posiadam komplet danych adresowych pozwalający nawiązać firmową korespondecję, numery telefonów, faksów, NIP, NIP UE, REGON oraz, uwaga uwaga - kod SWIFT! Wiem do którego Rejestru Sądowego jest wpisana, jaki jest jej kapitał zakładowy, oraz kto jest tego banku największym udziałowcem... A to wszystko w czasie trwania jednego, nudnego wykładu!

_-¯ W następnym wpisie opiszę jak włamać się na dowolną skrzynkę pocztową, mając do dyspozycji jedynie login i hasło ofiary

Liczba wczorajszych odwiedzin bloga: 8052
 
 

Komentarze

2007-01-09 21:08:15 | *.*.*.* | marlowe
Re: Bank schakierowany... [0]
hehehehe. Dobre ;)))) skomentuj
2007-01-09 21:27:51 | 212.138.64.* | ss
Re: Bank schakierowany... [0]
s skomentuj
2007-01-10 08:46:59 | 83.6.81.* | h4X0r
Re: Bank schakierowany... [0]
ja raz włamałem się i zdobyłem adres IP komendy policji skomentuj
2007-01-10 11:44:13 | *.*.*.* | URME1
Re: Bank schakierowany... [0]
(c)hakcker - Wszelkie Prawa Zastrzezone skomentuj
 


Najnowsze komentarze
 
2017-12-13 09:43
Tatti do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Gdyby ktoś zalogować się na moim koncie gg w danej chwili to czy ja z innego aparatu mogła bym[...]
 
2017-11-25 19:36
cleatus do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Are you in dept? Have you been denied of loan from Bank? Or do you need a loan to pay off[...]
 
2017-11-24 14:21
fernan tina do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę?[...]
 
2017-11-24 14:10
fernan tina do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę?[...]
 
2017-11-24 00:57
trust funds do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Dzień dobry, drogi panie / pani czy potrzebujesz pożyczki na Boże Narodzenie? czy potrzebujesz[...]
 
2017-11-15 05:19
ElenaNino do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Drogi Pożyczyć Poszukiwacze!! Masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć[...]
 
2017-11-12 23:16
Laura Silos do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w[...]
 
2017-11-07 14:16
MRS VALICIA RENE do wpisu:
Jak się włamać na konto pocztowe
Cześć Ukochani ludzie, Jestem dyrektorem generalnym MRS VALICIA RENE Loan Company i chcę wam[...]
  
Chakier, Charyzjusz. Q2hhcnl6anVzeiBDaGFraWVyCg== chakier[at]vp.pl